Sanal Etkinlikler İçin Platform, Servis Sağlayıcı ve Aplikasyon Önerileri…

Corona salgını ve karantina nedeniyle “sanal etkinlikler”in artması nedeniyle daha verimli “online” etkinlikler düzenlemek için kullanılabilecek platform, servis sağlayıcı ve aplikasyonları linkleriyle birlikte aşağıda bulabilirsiniz.

ACTIVTOUCH

Yapay Zeka Odaklı Öneriler ve eşleştirmi, Katılımcı Vitrinleri, Canlı Akış özelliklerine sahiptir.

AGENDAPOP MOBILE EVENT APP

Her sanal etkinlik için: dosyaları indirme, not alma, oluşturma programları, sosyal medya bağlantıları, sanal sergilerle oyunlaştırma ve canlı katılımcı sohbeti, sponsor markalama, anketler, canlı anketler, grup etkinliği beslemeleri, oturum soruları ve daha fazlası.

AZAVISTA VIRTUAL EVENTS

AZAVISTA SANAL ETKİNLİKLER Etkinlik planlayıcılarına etkinlikleri sanal ortama taşımalarını sağlayan bir çözümdür. Azavista teknolojisi ile bir çok üçüncü parti uzaktan konferans hizmetine bağlanmaya olanak vermektedir.  Etkinlik planlayıcıları, normal etkinlik yönetimi araçlarının tüm özelliklerini online olarak da kullanabilir (katılımcı yönetimi, e-posta pazarlaması, kayıt, biletleme) ayrıca çözümlerin her bölümü için etkileşim ve network özellikleri, gelişmiş raporlamalar sağlamaktadır.

BEEKAST

Beekast, toplantıları ve eğitim oturumlarını uzaktan oluşturmanıza, yönetmenize ve izlemenize yardımcı olan etkileşimli bir platformdur. Oldukça kullanıcı dostu bir yapıya ve ara yüze sahiptir.

BIZZYOU

Bizzyou, çevrimiçi ve canlı etkinlikler için bir İş Topluluğu Platformudur. Tam üye profilleri + Fırsat vitrinleri + Ticari eşleştirmeler + Mesajlaşma + 1e1 Video görüşmesi toplantıları + Kişisel gündem ile çevrimiçi ve canlı etkinlikleri güçlendirmeyi sağlamaktadır. Katılımcıların etkileşimlerini etkinliklerin bir adım ötesine taşıyabilmek için  Katılımcı ayrıcalıkları + Üyelikler + Sponsor reklamları gibi yeni gelir imkanları sunmaktadır.

BIZZABO

Bizzabo, “hepsi bir arada “bir etkinlik yazılımı olup çok çeşitli özellikler sunmaktadır.  Katılımcılar için etkinliğinizin tüm programlarında gezinmelerine, sohbet ve anlık yoklama kullanarak diğer kullanıcılarla etkileşime geçmelerine yardımcı olmaktadır. Etkinlik kaydı, etkinlik web sitesi oluşturma, katılımcıdan katılımcıya iletişim, kitle katılımı ve raporlama, sanal deneyim çözümleri, yüksek kaliteli yayınlar ve isteğe bağlı videolar sunmaya yardımcı olmaktadır. Canlı yayın oturumlarına tek bir tıklamayla tüm cihazlardan kolayca erişilebilir. Platform, gerçek zamanlı sohbet, ağ iletişimi, beyaz tahta, Soru-Cevap ve anketler gibi katılım araçlarını da içermektedir.

BOOMSET VIRTUAL EVENT SOLUTIONS

Uçtan uca bir deneyim yaratma platformu. Sanal çözümler arasında kayıt, ajanda / konuşmacı biyografileri, oturum planlama, içerik yayını / indirme, gerçek zamanlı etkinlik akışı, oyunlaştırma, erişim kontrolü, 1: 1 toplantı / demo ve video veya sohbet dizisi aracılığıyla canlı sohbet gibi çözümleri bulunmaktadır. Katılımcılar/ziyaretçiler olası satışları, içerikleri tarayabilir ve Boomset Lead Retrieval aplikasyonu kullanarak etkinlik uygulamasındaki katılımcılarla yüz yüze iletişim kurabilirler.

BRELLA

Brella yeni sanal etkinlik mekanı olma iddiasını taşımaktadır. Katılımcılar, tüm uygulama içinde network ve görüntülü sohbetlere katılabilir, canlı yayınları izleyebilir, sponsorlarla etkileşime girebilir ve çok daha fazlasını yapabilirler. Organizatörler ihtiyaç duyduğu tüm etkinliklerini Brella’da düzenleyebilirler. Kurulumu çok kolay ve çabuktur. Sponsorlar için sanal kabinler ve canlı sohbet imkanı sunmaktadır.  Yapay zeka destekli eşleştirme algoritması ile yeni dijital satış fırsatları bulmayı kolaylaştırmaktadır.

CADENCE

Etkinlik Takvimi ve Müşteri Randevuları için Zoom ve Web / Ex Entegrasyonu, Senkronize içerikli Canlı Sunumlar, canlı oylama, soru sorma ve mesajlaşma özelliklerine sahiptir.

CERTAIN DIGITAL

Sanal katılımcı deneyimleri oluşturabilmek için ideal bir platform. Pazarlama ve satış kampanyalarını güçlendirmek için katılımcı öngörülerine yer veren ve etkileşimli katılım sağlayan bir deneyim sunma iddiasını taşımaktadır.

CHIME LIVE

Chime Live, uzaktaki sunucuları ve katılımcıları etkinliğiniz için bir araya getirme olanağı sağlayan, yüksek kaliteli video akışı ile çekici toplantılar için ödüllü bir network platformu.

CONBOP

Conbop sanal olarak kitlenizle etkileşime geçmeye, veri toplamaya ve network oluşturulmasına olanak sağlamaktadır. Oyunlaştırma, anketler, sohbet gibi bir çok özellik barındırmaktadır.

CONFERENCE COMPASS 

Tüm 3. Partiler için  eklemlenmiş canlı yayınlar ve web yayınları – canlı oylama, Soru-Cevap, derecelendirme ve geri bildirim – Oturum başına, etkinlik veya özel sohbet odası – Tam ekran masaüstü erişimi için tarayıcı tabanlı sürüm – Site katılımcıları için yerel uygulamalar (karma etkinlikler) ), 2. ekran erişimi (sanal etkinlikler) ve yıl boyunca izleme – Etkileşimli kullanıcılardan oluşan bir topluluk oluşturma, canlı, karma ve sanal etkinlikleri bağlama gibi özellikler barındırmaktadır.

CONFER FROM ATANTO LTD

Confer, canlı veya kaydedilmiş ses/video sunumları, eğitim, röportajlar ve tartışmalarla daha fazla katılım, daha fazla etkileşim, daha fazla sponsorluk fırsatı sunan bir izleyici deneyimine sahiptir. Deneyimi şekillendirmeye, içeriği toplamaya ve iyileştirmeye yardımcı olmaktadır.

CONNEXME

ConnexMe, slaytların veya diğer içeriklerin canlı yayınına (PDF, web sayfası, belge …) katılımcılara ses, sunum yapan kişinin ekranında bulunan görüntülü içerikle doğrudan ilgili ek içerik açıklamaları (Görsel İşbirliği), canlı davetler, canlı yorumlar, soru desteği, görsel davetler, katılımcı mesajlaşma ve toplantı istekleri, ajanda görüntüleme, doküman yüklemeleri, konuşmacılar, sponsorlar ve katılımcılar hakkında bilgiler gibi özellikler sunmaktadır … Video konferans araçlarıyla birlikte kullanıma uygundur.

CROWDCAST

Crowdcast, etkileşimli web seminerleri, canlı Soru-Cevap, atölye çalışmaları ve online zirveler oluşturmak için tarayıcı tabanlı bir canlı yayın çözümüdür. Canlı sohbet, anketler ve Soru-Cevap kanallarıyla katılımcılarla etkileşim kurmak için basit bir platform sunmaktadır. Kullanıcılar genel veya liste dışı yayın etkinliklerini oluşturabilir ve Crowdcast kayıt işlemini otomatik olarak gerçekleştirirken kitlelerini katılmaya davet edebilirler. Bir çok gelişmiş analizleri mevcut olup Crowdcast’i Zapier kullanarak 750’den fazla uygulamaya bağlayabilirsiniz.

CROWDCOMMS VIRTUAL MEETINGS

Çekimleri uzaktan ve şahsen yönetmeye olanak sağlayan, hoparlör yönetimi, tam markalı prodüksiyon imkanı, katılımcı etkileşim araçlarıyla (örn. Canlı oylama, Soru-Cevap) ve diğer tüm uygulama özelliklerimizle doğrudan etkinliğe aktarım imkanı sunmaktadır.

CISCO WEBEX MEETINGS

WebEx toplantıları için ekran paylaşımı, mobil uygulama kullanma kolaylığı sağlar ve 40.000 kişiyi barındırabilir.

CVENT EVENT MARKETING AND MANAGEMENT PLATFORM

Cvent, sanal etkinlik etkisini en üst düzeye çıkarmak için pazarlama gücü, katılım araçları ve öngörüler sunmaktadır • Otomatik etkinlik pazarlaması ve çarpıcı etkinlik web siteleri • Dinamik çevrimiçi kayıt • Mobil etkinlik uygulamaları, canlı Soru-Cevap, yoklama ve randevular gibi güçlü katılım araçları • Merkezi raporlama ve bilgiler • Önde gelen sanal toplantı çözümleriyle güçlü entegrasyonlar (Zoom, ON24, Adobe CONNECT ve diğerleri) • 7/24 global destek ekibi sağlamaktadır.

DEAL ROOM

Deal Room etkinlik yönetimi yetenekleri ile bir etkinlik eşleştirme ve network uygulamasıdır. Bire bir çevrimiçi toplantılar, çoklu hoparlör akışı, çevrimiçi atölye çalışmaları ve yuvarlak masa toplantılarını içeren eksiksiz online etkinlik yönetimi özelliklerine sahiptir.

DIGIVENTS

Harici bir web konferans platformunun etkinlik yönetimi sürecine kolay entegrasyonunu sağlamaktadır. (iletişim / kayıt / otomatik uzaktan check-in). Canlı katılım (anketler, Soru-Cevap, Anketler) ve web / yerel uygulama gibi özelliklere sahiptir.

DUUZRA MANAGED VIRTUAL MEETING

Duuzra Sanal Platformu, geleneksel etkinlik mekanınızın dışında canlı bir interaktif deneyim yaratarak global kitlenize anında ulaşmanızı sağlamaktadır.

EVENTDRIVE

Eventdrive, online bir etkinlik yönetimi platformu aracılığıyla katılımcıları karma bir şekilde sanal etkinliklere sorunsuz şekilde dahil etmektedir. Katılımcılar nerede olurlarsa olsunlar mobil uygulama sayesinde etkinliğe katılabilmektedirler.  Uygulama, etkinlikle ilgili tüm ana bilgileri toplarken, etkileşimli servisler aracılığıyla uzaktan katılımcıları da devreye sokmaktadır.

EVENT FARM

Event Farm, davet, kayıt, check-in ve etkinlik etkinleştirme teknolojileri (giyilebilir teknoloji dahil) sağlayan deneyimsel bir pazarlama platformudur.En son çözümleri olan Echo, fiziksel etkinlikleri online network oluşturma ve öğrenme deneyimlerine dönüştürmek için sanal bir mekanı etkinlik network teknolojisiyle birleştirmektedir. Sanal ortam, katılımcılar arasında sosyal etkileşimi ve işbirliğini desteklemek için tasarlanmıştır ve dünyanın her yerinden aynı anda 10.000’den fazla kullanıcıyı destekleyecek şekilde ölçeklendirilebilmektedir. Echo fiziksel etkinliklerle aynı sunum, öğrenme ve network oluşturma fırsatlarını içeren online bir etkinlik gerçekleştirmenize ve aynı zamanda sanal etkinliğinizden önce ve etkinlik sırasında katılımcıların etkileşimlerini artırmanıza olanak tanımaktadır.

EVENTSFORCE VIRTUAL CONTENT DELIVERY

Oturumlarınızı çevrimiçi yayınlamanıza ve farklı topluluklar ile yüz yüze etkileşime girmenize yardımcı olan kurumsal bir etkinlik yönetimi yazılımıdır. Katılımı artırmak, ödemeleri yönetmek ve tüm etkinlik verilerini tek bir yerde toplamak için ideal bir çözümdür.

EVENTDEX VIRTUAL MATCHMAKING

Web ve aplikasyon sistemi, etkinlik planlamacılarının etkinlik yaptıkları kişileri online olarak eşleştirmelerini sağlar. AI algoritmasına sahip sistem, etkinliğe kimin ve neden kaydolduğunu detaylı bir biçimde gösterir.

EVENTMOBI GOLIVE!

EventMobi GoLive! Tam hizmet, uçtan uca bir platform olarak, özel kayıt web sitelerini ve etkileşimli sanal alanları içermektedir. Yüksek kaliteli canlı yayın üretimlerinden, çok değerli, online bir deneyim için doğru katılım ve network oluşturma araçlarını entegre etmeye olanak sağlamaktadır.

EVENTMOBI VIRTUAL EVENT SPACE

Bir web seminerinin yeterli olmayacağını düşünenler için geliştirilmiş EventMobi; sanal alanlara sahip marka uygulamalı online bir etkinlik mekanıdır. Self-servis ve karma kullanıma hazır, ihtiyaç duyulan tüm network ve etkileşim özelliklerini barındırmaktadır. Herhangi bir cihazdan erişilebilen Virtual Space, herhangi bir web seminerinden veya canlı akış çözümünden yayın yapmanızı sağlayan açık, agnostik bir platformdur.

EVENTREBELS

Web ve mobil uygulamalar ile oturumların sanal yayınlarına, katılımcı networklerine, sergi araçlarına sahip bir platform.

EVENTICIOUS ONLINE

Atmosferden, network iletişiminden veya sponsor katkılarından ödün vermeden etkinliklerinizi online olarak düzenlemenizi sağlamaktadır. Katılımcılara canlı yayın ve kendi markalı çözümlerinize (web ve mobil uygulama) olanak vermektedir. Anketler, sorular, sohbetler, oyunlaştırma, sanal toplantılar – konferans ve daha bir çok uygulamaya sahiptir.

EVENTTIA

Eventtia, ana sahne görevi gören ve bir video oturumu başlatma paneline sahip ve bire bir toplantılar sunan, aplikasyon içeren tam özellikli bir etkinlik yönetim yazılımıdır.

FANOMENA EVENTS

Sponsorlar ve firmaların hak ettikleri görünürlüğü elde edebilmeleri için geliştirilmiş bir araç ile sponsorlar ve firmalar ile etkinliğin katılımcıları arasındaki etkileşimi artıran sanal bir paket sunmaktadır.. Ölçülebilir bir dijital kanal aracılığıyla kuponları, indirim kodlarını, anketleri ve çok daha fazlasını paylaşmaya izin vermektedir.

Fuse AV

Fuse AV toplantı ve etkinliklere prodüksiyon teknik hizmeti sağlamaktadır; video (HD akışı dahil), ses (ses kaydı dahil), aydınlatma, doğal (sanal setler dahil) ve prodüksiyon hizmetleri (proje yönetimi, teknik yön, ses mühendisliği, video mühendisliği) gibi toplantı ve etkinliklere teknik hizmetler sağlar , grafik tasarımcıları, BT desteği vb.)

GLISSER

Glisser, canlı etkinlikler ve eğitim oturumları için kitlesel katılım ve analiz platformudur. Sunum slaytlarını katılımcıların cihazlarında gerçek zamanlı olarak paylaşmak, deneyimi iyileştirmek ve etkinlik analizi sağlamak ve efektif bir etkileşim sağlamak için (Soru-Cevap, anket, sosyal yayınlar, özel notlar aracılığıyla) kullanılabilir.

GLISSER LIVE LIVE

GLISSER LIVE LIVE, favori web konferansı veya yayın hizmetlerini Glisser’in sunduğu tüm canlı kitle katılım araçlarına bağlamaktadır.

GRENADINE EVENT SOFTWARE

Grenadine Etkinlik Rehberi, katılımcıların etkinliğinizin tüm programlarında gezinmelerine, sohbet ve anlık yoklama kullanarak diğer kullanıcılarla etkileşime geçmelerine, en son güncellemeleri almalarına ve sanal oturumlara kolayca katılmalarına yardımcı olmak için tam teşekküllü bir etkinlik mobil uygulamasıdır.

GUIDEBOOK

Katılımcıların etkileşim olanaklarını artırmak ve bilgilendirmek için sanal etkinlikleri bir rehber uygulaması ile desteklemektedir. Etkinlik programları ve sunumlar veya ek okuma materyalleri barındırmak için aplikasyon çözümü sunmaktadır. Anlık bildirimlerle katılımcıları güncel tutmak,etkinlik boyunca kitlelerin katılımını sağlamak için canlı oylama ve anket özellikleri barındırmaktadır..

HUBILO’S VIRTUAL EVENT PLATFORM

Sanal Etkinlik Koridoru, Sanal Kabinler, sanal toplantılar gerçekleştirmek, canlı sosyal duvarlar, network oluşturma ve oturum tabanlı sohbet odaları, sanal toplantı oturumlarına, kartvizit alışverişi, sponsor standını ziyaret etme gibi imkanlar sunmaktadır.

ICEBREAKER VIDEO

Şimdilik sadece özel bir beta sürümü mevcut olan Icebreaker Video, etkinlik gerçekleşmeden önce katılımcılar arasında ilişki kurmayı, dolayısıyla uzun vadeli networkler oluşturmayı amaçlayan bir platformdur. İlk adımda, insanları gerçek zamanlı grup sohbetlerinde toplayıp ardından bire bir video görüşmeleri düzenleyerek, daha sonra ise uygulama içi mesajlaşmalar ile katılımcılar arasındaki görüşmelerin daha da ilerlemesine ve katılımcıların gerçek etkinliğe veya toplantıya katılmadan önce bağlantı kurmalarına yardımcı olur.

INEVENT VIRTUAL LOBBY

InEvent, online yüz yüze bir etkinlik oluşturmak için sanal çözüm üretiyor. Fiziksel bir ortam hissettirmeyi amaçlayan sanal bir ortamda network oluşturma fırsatlarını, canlı yayın oturumları veya eğitim olanaklarını güvenli bir ortamda deneyimlemeye olanak sağlıyor.

INTELLUM

Intellum platformu, performans ve öğrenme yönetiminin yanı sıra çalışanların işbirliği için araçlar içermektedir. Hedef kitlenizi ve içeriğinizi online’a taşımanıza olanak verirken kitlenizle etkileşimde bulunmanızı sağlayan sanal bir etkinlik deneyimi sunar. Sanal etkinlik özellikleri arasında canlı yayın ve isteğe bağlı video içeriği, gerçek zamanlı grup ve bire bir sohbet, kolay kayıtla gündem / parça / oturum ayrıntıları, konuşmacıların biyografileri, bildirimleri ve hatırlatıcıları, kullanıcı yönetimi ve raporlama araçları bulunmaktadır.

INXPO

INXPO, TV tarzı etkinlik deneyimleri yaratmak olan kurumsal bir video akış platformudur. Hedef pazarları pazarlamacılar, kurumsal iletişimciler ve etkinlik yöneticileridir. Canlı video akışı, web yayını çözümleri, sanal etkinlik platformları ve video portalları gibi çeşitli yayın ürünleri sunmaktadır.

ITM LIVE

Video ve Web Konferansı, Web Seminerleri, Ekran paylaşımı, Grup Sohbeti özelliklerine sahiptir.

iVent

Sanal etkinlikler, karma etkinlikler ve web seminerleri için çözümler sunmaktadır. Platform şablonlar yerine tamamen özelleştirilebilir ve marka kullanımına olanak sağlayan bir yapı sunmaktadır. Platform etkinlik düzenleyicilerinin canlı, HD kalitesinde video ve ses sunumlarını gerçek zamanlı olarak yayınlamasına olanak tanımaktadır.

JCSMEDIA

JCSmedia, katılımcı kaydı (özelleştirilebilir kayıt web siteleri, etkinliklerin otomatik yönetimi, katılımcı iletişimi vb.), Bütçe yönetimi (gider takibi, bütçenin fiili ve otomatik geri ödeme raporlaması ile karşılaştırılması), Pazarlama (kişiselleştirilmiş davetiyeler ve hatırlatıcılar, yanıtların izlenmesi vb.) ve gerçek zamanlı raporlama (kayıt, barınma, seyahat, değişiklikleri izleme vb. için özelleştirilebilir raporlar) gibi hizmetler içeren bir online etkinlik yönetim çözümüdür.. Ayrıca sanal katılımcılar için iyi bir kullanıcı arabirimi sağlayan çok sağlam bir etkinlik aplikasyonu da sunmaktadır.

LET’S GET DIGITAL

Let’s Get Digital bir etkinliği bizzat oradaymış gibi uzaktan deneyimleyebilme iddiası taşımaktadır. Checkin, mola süreleri, kahve, öğle yemeği ve yüz yüze  toplantılarla gibi fiziksel toplantıların özelliklerini sunmaktadır.

LUMI AGM MOBILE

Lumi AGM Mobile, anında ve gerçek zamanlı anketlere olanak sağlar, hissedar/yönetici katılımının kapsamını genişletir ve şirketlere Yıllık Genel Toplantılarını (AGM) gerçekleştirme biçimlerini online’a dönüştürme fırsatı sunar.

MEETAPP

Gündemi, bilgileri ve diğer tüm içerikleri tek bir yerde toplayarak, anketleri, araştırmaları, konuşmacıya soruları ve daha fazla özelliği kullanarak kitlenizle etkileşime geçmeyi sağlamaktadır. Katılımcılar listesi, sohbet özelliği ve etkinlik feed’i aracılığıyla network oluşturmayı teşvik etmektedir. Canlı yayınları YouTube Live veya HLS ile entegre etmeye ve tüm uygulama özelliklerini kesintisiz kullanımıyla katılımcıların etkinliği takip etmesine izin vermektedir.

MICROSOFT TEAMS FOR BUSINESS

Microsoft Teams, ekibinizin tüm sohbetlerini, toplantılarını, dosyalarını ve uygulamalarını tek bir yerde tutmanıza olanak tanımaktadır. Microsoft Teams ücretsizdir ve sınırsız sohbet ve arama, görüntülü arama, ekip ve kişisel dosya depolama ve Office ile gerçek zamanlı işbirliği içerir. Toplantı kayıtları veya yönetim araçları gibi daha gelişmiş özellikler için Office 365’in satın alınması gerekir.

NETWORKAPP.COM

Etkinlikleri katılımcılar için önemli olan karşılıklı iletişimi kaçırmadan online bir etkinliğe dönüştürmeyi sağlamaktadır. Kişisel görüşmeler Networkapp’de önemli bir anahtar olup uygulama kolaylıkları sunmaktadır.  Hem çevrimiçi etkinliklerde hem de topluluklarda sanal network tabloları, toplantı odaları, akış için entegre çözümler ve web seminerleri hizmetleri sunmaktadır.

NETWORKTABLES

NetworkTables, sanal etkinliklerde katılımcıların ilgili kişilerle tanışmasını kolaylaştırarak network oluşturmayı kolaylaştıran bir yazılımdır. Yuvarlak masa toplantılarına, toplantılarda kimin kimle oturmayı tercih ettiğinden, rezervasyon imkanlarına kadar olanak sağlar, Plaftofrm bir çok etkinlik biletleme yazılımlarıyla uyumludur.

NOVOLOGIC

Novologic, sanal etkinlikler için bir içerik dağıtım platformu olarak kullanılabilecek bir öğrenme yönetim sistemi sağlamaktadır. Kendi içeriğinizi diğer içerik üreten kaynaklarla karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz. Platform, oyunlaştırma ve akıllı öneriler aracılığıyla katılımcılarınıza gerçek bir deneyim sunmaktadır.

PATHABLE VIRTUAL EVENTS

Web semineri tarzı sunumlardan çok daha fazlasını içerir: katılımcılar birbirlerini görebilir ve konuşabilirler. Canlı yayın veya önceden kaydedilmiş web seminerleri ile aynı anda birden çok eğitim oturumu sunmaya imkan tanımaktadır. Network oluşturma olanakları arasında gerçek zamanlı video konferans, özel başlıklı toplantı odaları ve tartışma forumları bulunmaktadır. Sanal fuar stantları, katılımcıların video sergi stantlarında “” yüz yüze ”ile buluşabildikleri“ ”sergi saatleri” ”ni içermektedir.

PHEEDLOOP

Canlı yayın (yerel veya Zoom entegrasyonu), gerçek zamanlı ziyaretçi etkileşimleri (video ve metin sohbeti, dosya aktarımları), sanal network (gerçek zamanlı video sohbeti ve toplantı rezervasyonu), etkinlik uygulamaları, kayıt ve çok daha fazla imkan sunmaktadır.

PIVOT TO VIRTUAL AIDA

AIDA, basit bir sürükle bırak arayüzü kullanan mobil uygulama oluşturucudur. Toplantılar, konferanslar, sergiler, fuarlar vb. veya çalışan katılımı uygulamaları oluşturmak mümkündür. Özellikler arasında özel mesajlaşma, görüntülü sohbet ve forumlar gibi network oluşturma, toplantı planlama gibi seçenekler sunmaktadır.

PLAY VIRTUAL EVENT ENGAGEMENT PLATFORM

MeetingPlay’in Sanal Katılım Platformu yüz yüze etkinlikleri özel kılan kalite, içerik ve duyguyu yeniden yaratma hedefi taşımaktadır. 3 video iletim formatı – canlı akış, önceden kaydedilmiş ve gerçek zamanlı işbirliği modları; güvenli giriş; içerik önerileriyle kişiselleştirme olanağı, AI rehberli gündem; katılımcı eşleştirme ve network oluşturma; sanal sponsorluklar ve sergi salonu; canlı sohbet, oy kullanma, soru-cevap, oyunlaştırma; yerleşik kayıt entegrasyonları ve push bildirimleri gibi bir çok özelliği barındırmaktadır.

PSAV

Sanal network oluşturma ve işbirliği için araçlar sunan küresel bir etkinlik prodüksiyon şirketidir. ClickShare, toplantı verimliliğini en üst düzeye çıkararak işbirliğini teşvik eden “wireless” bir sunum çözümüdür. ClickShare, birden fazla sunum yapan kişinin yalnızca bir düğmeyle cihaz içeriğini sorunsuz bir şekilde paylaşmasını sağlar. Benzer şekilde, mobil etkinlik uygulamaları etkinlik katılımcıları arasında ağ oluşturmaya olanak tanır.

REMO CONFERENCE

Remo Konferans bir web semineri ve sanal network video platformudur. Katılımcıların birbirleriyle gerçek zamanlı, yüz yüze etkileşime girebileceği sanal network alanları oluşturmaya olanak sağlar. Uygulama içi sohbet, soru/cevap veya oy verme gibi işlemlere ve konuşmacıların bu sorulara gecikmeden yanıt verebilmesine olanak tanır.

RUN THE WORLD (RTW)

Sanal etkinlikler alanına yeni giren “Run The World”, konferanslar, bağış toplama etkinlikleri, çalıştaylar, ocak başı sohbetleri, buluşmalar gibi etkinlikler düzenleyenlere (kuruluşlar, podcast’ler, içerik oluşturucular, uzmanlar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, topluluklar ve şirketler) yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Profesyonel olmayan kullanıcıların online etkinliklerini düzenlemelerini kolaylaştırmak için tak ve çalıştır özellikli şablonlar sunmaktadır.

SLACK

Slack, takımınızı birbirine bağlamak için özellikli bir iletişim platformudur. Mesajlaşma uygulaması işlevselliği ile özelleştirilebilir bildirimler sunar ve birçok ofis aracıyla bütünleşir. Slack, mevcutlar arasında en sağlam çalışan mesajlaşma araçlarından biridir ve ekip çalışanları arasında gönderilen e-postaların hacmini azaltmanın harika bir yoludur.

SOCIO

Etkileşim için tasarlanan network oluşturma özellikleri arasında profil paylaşma, sohbet, 1: 1 toplantılar ve Socio’nun Connect to Virtual Shake özelliği sayılabilir. Oyunlaştırma özelliği etkileşime ve sponsor göstermeye olanak sağlar.  Esnek gömülü web semineri / canlı yayın bağlantıları veya hemen hemen her hizmetten araçlara uygulamadan ve tarayıcılardan erişilebilir.

SONORPLEX

Benzersiz “İşaretle ve Gözden Geçir” özelliği, konferans delegelerinin canlı bir sunum sırasında istedikleri zaman bir işaret oluşturmasına olanak sağlamaktadır. Etkinlik sonrası delegeler kişisel işaret noktalarını kullanarak içeriği hızla gözden geçirebilirler. Organizatörler kilit anları da işaretleyebilirler. Delegeler oylama, soru-cevap, değerlendirme ve yanıtlarını sesli verebilirler. Marka kullanımına uygun bir mikro site aracılığıyla zamanlamayı ve diğer içerikleri görüntüleme imkanı sunmaktadır.

SPARKUP

Canlı Soru-Cevap ve anket platformu.

SPOTME ANYWHERE

SpotMe Anywhere, daha yüksek sayıda katılımcı ve katılım sağlamak için tasarlanmış tam bir sanal etkinlik platformudur. Tam hizmet desteği (platform oluşturma, içerik yönetimi ve hoparlör eğitimi), kayıt, canlı akış, etkileşimli öğeler (canlı oylama, Soru-Cevap, oyunlaştırma / zorluklar, ödül deposu, panel tartışması ve çok daha fazlası) ve network öğeleri (katılımcı eşleşmesi, 1-1 ve grup sohbeti gibi) gibi olanaklara sahiptir.

SWAPCARD

Web ve mobil uygulamaları ile, sanal, karma ve canlı etkinlikler için hem bilgi hem de network oluşturma fırsatları sunmaktadır. Özellikleri arasında canlı akış, program kaydı, kitle etkileşimleri, video görüşmeleri, eşleştirme, firmalar için stant ve pazar yeri sayılabilir. Her türlü formata uygun çözümler sunmaktadır.

TAME.EVENTS

Tame kullanıcı dostu, işbirlikçi, uçtan uca bir etkinlik planlama platformu olup hem şahsi hem de sanal etkinlikler için “hosting” sağlar. Sanal etkinlikler için temelde dört ürün sunmaktadır: canlı yayın, canlı web seminerleri, online kurslar ve sanal konferanslar. Özellikleri arasında sanal etkinlik başvuruları, bire bir toplantı rezervasyonları, video destekli oturumlar, canlı bire bir veya grup sohbetleri, canlı yoklama ve soru-cevap, bildirimler ve hatırlatmaları saymak mümkündür.

TRIPPUS EVENT REGISTRATION

Trippus Etkinlik Kayıt platformu; davet, kayıt, web siteleri, web tabanlı etkinlik uygulaması, canlı oylama, soru cevap, grup / oturma, anketler, rozet ve daha fazlasını içeren eksiksiz bir entegre modül paketi sunmaktadır.

TRIPPUS EVENT APP

Trippus, katılımcıların indirmeye veya oturum açmaya gerek kalmadan dizüstü bilgisayarlarında veya cep telefonlarında kullanabileceği entegre, kişiselleştirilmiş web tabanlı bir uygulama sunmaktadır. Planlamacılar anında her şeye güncelleme yapabilir ve değişiklikler otomatik olarak yenilenir. Soru sorma ve canlı oylama özellikleri sunar, hedef kitleye metin mesajları göndermektedir..

TRISTAR EVENT APP

TriStar Event Uygulaması, herhangi sayıda sanal program sağlayıcısından oturuma özgü sanal programlamaları etkinleştirmek için kolayca yapılandırılabilir. Etkinlik uygulamasını ve koordineli bir etkinlik / etkinlik haber sitesi olan TriStar Event Media’nın kaynaklarını kullanarak sanal öğrenme, katılımcı katılımı ve zamanlama kaynakları için bir merkez oluşturmaya imkan sağlamaktadır.

UBIVENT WITH MEETYOO

Ubivent online etkinlikler, sanal konferanslar, online fuarlar ve canlı yayınlar için bir çok hizmet sunmaktadır. Platform canlı yayın oturumları sırasında, izleyicinin konuşmacıya soruları sormasını veya konuyu birbirleriyle tartışmasına olanak sağlar. Hazır şablonlara sahip olduğu gibi özelleştirilmelerine de imkan vermektedir.

UGOVIRTUAL

UgoVirtual, endüstri fuarları, kurumsal toplantılar ve konferanslar için sanal bir çözüm platformudur. Online etkinliklerde içeriği ve deneyimi çoğaltmayı hedeflemektedir. Platform esnek ve son derece özelleştirmeye olanak sağlayan bir yapıya sahip olup yalnızca bir online etkinliği barındırmak veya uzaktan katılım için fiziksel bir etkinliğin sanal sürümünü oluşturmak için kullanılabilir. Katılımcıların farklı yerleri ziyaret edebilmelerine, canlı notlar alabilmelerine ve aralarda etkileşim kurmalarına, isteğe bağlı olarak oturumlara katılmalarına olanak sağladığı gibi, bire bir sohbet, sosyal network, katılımcılar arasında işbirlikleri vb. farklı imkanlara sahiptir.

QIQOCHAT

QiqoChat, çevrimiçi işbirliği ve üyeden üyeye katılım için bir dizi araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Küçük grup video oturumları için diğer profesyonellerle bağlantı kurmanıza yardımcı olur. QiqoChat, daire adı verilen gruplara dayanır. Bir çevre içerisindeki kişiler telefon veya görüntülü sohbet yoluyla (Zoom kullanarak) bağlanabilir ve sesli ve görüntülü ara odalarıyla canlı etkinlikler planlayabilir. Her ara tablosu için ekran paylaşımı, beyaz tahtalar ve ortak çalışma notları mevcuttur. QiqoChat’teki ilk 1000 dakika ücretsizdir.

VFAIRS

Bu sanal etkinlik platformu, kuruluşların sanal iş fuarları, online fuarlar, konferanslar, buluşmalar gerçekleştirmesini sağlamakta olup, katılımcılar sohbet araçları (ses / video), canlı web seminerleri ve dijital içerik aracılığıyla bağlantı kurabilmektedirler. Platform ölçümleme ve özelleştirme seçenekleri sunmaktadır.

VIRTUAL EVENTS’ BY EVENTSCASE

EventsCase tarafından ‘Sanal Etkinlikler’, özelleştirilmiş bir mobil uygulama ve web sitesi aracılığıyla yüksek kaliteli videolar yayınlamak için bağlantı tabanlı bir sistem kullanmaktadır. Bu özellik sayesinde, canlı içerik yayınlarını barındırmak için Netflix’ten ilham alan bir arayüz kullanarak, kuruluşun seçeceği video konferans ve web seminer platformlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olarak çalışmaktadır.

VIRTUAL MEETING EVENT PLATFORM

Jifflenow’un Sanal Toplantılar yeteneği ile katılımcı, daha iyi sonuçlar elde etmek, doğru kitleye ulaşmak için tarih, saat, yer vb. toplantı bilgileri, toplantının amacı, toplantı hakkında gerekli bilgileri sunmaktadır.

WHOVA

Whova, oturum canlı yayınları ve önceden kaydedilmiş videoları, genel yayın servisleriyle entegrasyonu destekler. Canlı soru-cevap, canlı oylama, sanal katılımcı salonu, anketler, sponsor katılımları gibi çeşitli çevrimiçi katılım araçlarına sahiptir. Whova ayrıca, eşleştirme, sanal buluşmalar, 1-1 toplantılar, iletişim alışverişi, topluluk kurulu, fotoğraf yarışması ve diğer oyunlar gibi sanal konferanslarda çevrimiçi ağ oluşturmayı kolaylaştırmak için gelişmiş araçlar sunmaktadır.

WORKCAST

WorkCast, web seminerleri, web yayınları veya sanal etkinlikler için kullanılabilen ve tamamen özelleştirilebilir online sunum ve etkinlik platformudur. İçerik dağıtım özelliklerinin yanı sıra ayrıntılı analizler gibi etkinlik yönetimi özellikleri de mevcuttur. WorkCast, etkinlik düzenleyicilerinin istemiş olduğu kontrol ve esneklik düzeyine bağlı olarak izlenebilen, ölçümlenen etkinlikler seçenekleri sunmaktadır.

WORKSUP

Worksup, sanal etkinlik katılımcılarının canlı yayını veya önceden kaydedilmiş videoları izlemesini, etkinlik gündemine göz atmasını, hoparlörlerden soru sormasını, başkaları tarafından sorulan soruları onaylamasını, açık metin görevlerini ve anketlerini yanıtlamasını, yaratıcı görevleri çözmesini, bir profil oluşturmasını ve tüm içeriklere göz atmasını sağlar tüm katılımcılar, diğer konuklarla toplantılar düzenleyebilir, sponsorlar hakkında bilgi edinebilir ve onlarla etkileşime geçebilirler.

ZOOM

Zoom, video konferans, online toplantılar, sohbet ve mobil işbirliğine olanak sağlayan uzaktan konferans hizmetleri sunmaktadır. Toplantı ve Sohbet çözümleri, video konferans, gerçek zamanlı mesajlaşma ve herhangi bir cihazda içerik paylaşımı ile online toplantıların birden fazla güvenlik düzeyinde çalıştırılmasına olanak sağlar. Ekranda 1000’e kadar video katılımcısını ve 49 videoyu desteklemektedir. Katılımcıların ekranlarını aynı anda paylaşabilmesine ve ortak açıklamalar eklenmesine imkan verir. Zoom Video Web Seminerleri çözümü ile, en fazla 100 etkileşimli video katılımcısıyla canlı sanal etkinlikler düzenlenmesine olanak tanır. E-postalar ve kayıt formları tamamen özelleştirilebilir ve marka kullanımına olanak sağlar. Facebook Live ve YouTube entegrasyonları ile sosyal kanallarda yayın yapabilir ve etkinlikten sonra da isteğe bağlı olarak içerik sağlanabilir. Platform ayrıca etkinliğe kendilerini tescil ettirenler, katılımcılar, yoklama, katılımcıların etkileşimi ve Soru-Cevap gibi konularda raporlama ve analizlere olanak sağlamaktadır.

 

 

 

 

Leave a Reply